Hormonální jóga pro muže

Dinah Rodriguesová před mnoha lety vytvořila i speciální sestavu cviků pro muže. Prapůvodně byla tato sestava podobně jako u Hormonální jógy pro ženy určena mužům s hormonálními potížemi způsobenými věkem. To období se nazývá andropauza.

Velice dobře ale s Hormonální jógou mohou experimentovat i mladší muži. Doporučila bych ji preventivně již od 30 let. Člověk pak má v jakékoliv obtížné životní situaci velmi silný prostředek, jak si pomoci.

"Moderní" způsob života, zvýšené nároky na výkonnost v práci, stres, finanční tlak, strava, ale i vliv životního prostředí - všechny tyto faktory mohou mít také u mužů vliv na jejich hormonální hladiny. Muži se mohou cítit unavení a podráždění, mohou se dostavit poruchy trávení a snížené libido, nespavost, noční pocení, deprese apod.  Zkušenosti z praxe ukázaly, že i muži mohou díky této speciální sestavě Hormonální jógy znovu získat vitalitu, zdravé fungující tělo a bystrou mysl. Celkově se zlepšuje kvalita života a odolnost vůči stresu.

Kvalita spermií je v dnešní době všeobecně mnohem horší než před 10 lety, to není žádné tajemství. Často to bývá prezentováno jako definitivní stav. Naše výzkumy ale ukázaly, že se dá kvalita spermií a zejména jejich pohyblivost velmi výrazně a rychle ovlivnit.

V poslední době začíná být tématem i růst prsou u mužů a chlapců jakéhokoliv věku. Některé články na internetu uvádějí, že se jedná až o 40 % mužů! My předpokládáme, že Hormonální jóga pro muže díky speciálním cvikům tak silně podpoří tvorbu testosteronu, tak moc zvýší jeho hladinu v krvi, že je možné tento problém do několika měsíců odstranit nebo alespoň výrazně zlepšit.

Z ohlasů mužů na cvičení HJ bych mohla zmínit zlepšení výkonnosti, ohebnosti a vůbec postavy, zmizení uzlíku na štítné žláze, odstranění únavy, výrazné zmírnění bolestí kolen u artrózy apod.

 


aktualizováno: 11.04.2024 19:45:12