Řazení podle: 
celkem 10 položek

1 790,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s extraktem z jamu s červeným puntíkem

Ionizovaný diosgeninový olej s extraktem z jamu. 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony (zejména progesteron, také hormony štítné žlázy, slinivky, hypofýzy a epifýzy).
Dodává energii, vitalitu, harmonizuje hormony na optimum, odstraní únavu, depresi, bolestivou menstruaci i neplodnost. Je s eleuterokokem vhodným pro otěhotnění, lepší imunitu, vitalitu, omlazování a tvorbu hormonu žlutého tělíska.
Více zde: https://martinamangova.cz/doporucuji/
Hromadná rozesílka bývá zpravidla každou středu.

1 790,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s extraktem z jamu bez puntíku

Ionizovaný diosgeninový olej s extraktem z jamu. 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony(zejména progesteron, také hormony štítné žlázy, slinivky, hypofýzy a epifýzy).
Dodává energii, vitalitu, harmonizuje hormony na optimum, odstraní únavu, depresi, potíže v menopauze, návaly horka, bolestivou menstruaci i neplodnost.
Více zde: https://martinamangova.cz/doporucuji/
Hromadná rozesílka bývá zpravidla každou středu.

1 200,-
dostupnost: 14 dní

Ionizované kuličky JÁTRA / ŽLUČNÍK 1000 ks

Podporují fungování jater a žlučníku, zejména po užívání chemických hormonů či silných léků. Díky tomu se zpravidla krásně obnoví cyklus a plodnost. Pokud jste užívali hormonální antikoncepci nebo jste po IVF, rozhodně doporučuji.

1 200,-
dostupnost: 14 dní

Ionizované kuličky LEDVINY 1000 ks

Podporují fungování ledvin, zejména po užívání chemických hormonů či silných léků. Díky tomu se zpravidla krásně obnoví cyklus a plodnost. Pokud jste užívali hormonální antikoncepci nebo jste po IVF, rozhodně doporučuji.

200,-
dostupnost: 7 dní

MACA BÍLÁ 111 G

Posiluje hormonální systém a mozek u mužů i žen. Navrací a podporuje vitalitu a plodnost. Příznivě ovlivňuje psychické a mentální zdraví.
Na deprese | Na klimaktérium | Na silné nervy | Na alergii | Na anémii | Na imunitu | Na menstruaci | Na psychiku dětí | Na psychiku | Na únavu | Na potenci | Srdce a žíly | Na štítnou žlázu | Na cukrovku | Na vysoký tlak

1 200,-
dostupnost: 7 dní

Éterický olej "On Guard" terapeutické kvality 15 ml

Je přírodní a účinnou alternativou pro podporu imunity.
On Guard je možné užívat každý den pro udržení zdraví imunitního systému a podpoření zdravého fungování kardiovaskulárního systemu. Může se také použit pro netoxické čištění povrchů v domácnosti. Pokud On Guard rozptyluje v difuzéru, pomáhá očistit vzduch a může mít energizující a povznášející účinky.
Naplňte lahvičku rozprašovače vodou nebo vodkou a přidejte 5 - 10 kapek On Guardu.Tento sprej je možné použít jak do úst při prvních příznacích nachlazení, tak na ruce, dezinfekci předmětů apod.

800,-
dostupnost: 7 dní

Éterický olej "Breathe" ("Air") terapeutické kvality 15 ml

Má příznivé účinky na dýchací soustavu, minimalizuje účinky sezónních hrozeb. Můžeme ho nanášet na hruď, záda nebo chodidla. Nakapat na kapesník nebo do difuzéru pro zlepšení spánku, čistější dýchání a omezení chrápání.

2 770,-
 -16%
2 320,-
dostupnost: 14 dní

Česká chlorella - balíček pro ženy - hormonální rovnováha

Užíváním produktů z české Chlorelly můžeme kompenzovat nedostatek vitamínů a minerálů, které nám v běžné stravě chybí. Dosáhneme tak harmonizace a vyváženosti celého organismu, včetně harmonizace pohlavních funkcí. Jsou to především vitamin E (nazývaný vitaminem mládí a plodnosti), vitamíny skupiny B, beta-karoten, zinek, omega-3 mastné kyseliny.
Pro správnou funkci reprodukčních orgánů je také velmi důležitá psychická pohoda, vyrovnanost a dobrá nálada. Česká Chlorella obsahuje látky, které pomáhají tlumit stres, potlačují depresi a pocity úzkosti, zlepšují koncentraci a mají uklidňující účinek. Současně pomáhají udržet funkčnost nervového a imunitního systému a potlačují únavu.
Výjimečnou roli zde hraje Chlorella růstový faktor (CGF). Je to soubor látek, (vitamíny, minerály, enzymy) kterými se Chlorella světově proslavila.
V tomto výhodném balíčku naleznete základní řasu Alga spring pro očistu střev, řasu Alga spring Mystery pro hormonální systém a harmonizační elixír pro ženy Afrodité. Sleva 450,- Kč

1 590,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s jamem s puntíkem VC pro terapeuty 3 - 5 ks


1 590,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s jamem bez puntíku VC pro terapeuty 3 - 5 ks


aktualizováno: 28.11.2022 14:45:03