Řazení podle: 
celkem 8 položek

1 790,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s extraktem z jamu s červeným puntíkem

⚛︎ Ionizovaný diosgeninový olej s extraktem z jamu. 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony (zejména progesteron, také hormony štítné žlázy, slinivky, hypofýzy a epifýzy).
⚛︎ Dodává energii, vitalitu, harmonizuje hormony na optimum, odstraní únavu, depresi, potíže v menopauze, návaly horka, bolestivou menstruaci i neplodnost.
⚛︎ S červeným puntíkem obsahuje více eleuterokoku - je pro ženy s přáním otěhotnět, zlepšit si imunitu a vitalitu, udržet mládí.
⚛︎ Je to jedinečný výrobek, který nemá srovnání. Jiné podobné produkty totiž zpravidla obsahují "hotový" hormon, čímž ztrácí univerzálnost použití a jejich účinek se v mnoha směrech liší.
⚛︎ Složení: diosgeninový extrakt, brutnákový olej, pupalkový olej, perillový olej, extrakt eleuterokoku, 6 čínských hub, chaste tree, alkohol.
⚛︎ Více zde: https://martinamangova.cz/doporucuji/
Hromadná rozesílka bývá zpravidla každou středu.

1 790,-
dostupnost: 1 měsíc

Diosgeninový olej s extraktem z jamu bez puntíku

✿ Ionizovaný diosgeninový olej s extraktem z jamu. 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony (zejména progesteron, také hormony štítné žlázy, slinivky, hypofýzy a epifýzy).
❀ Dodává energii, vitalitu, harmonizuje hormony na optimum, odstraní únavu, depresi, potíže v menopauze, návaly horka, bolestivou menstruaci i neplodnost.
❀ Je to jedinečný výrobek, který nemá srovnání. Jiné podobné produkty totiž zpravidla obsahují "hotový" hormon, čímž ztrácí univerzálnost použití (např. není vhodný pro muže apod.) a jejich účinek se v mnoha směrech liší.
❀ Složení: diosgeninový extrakt, brutnákový olej, pupalkový olej, perillový olej, extrakt eleuterokoku, 6 čínských hub, chaste tree, alkohol.
❀ Více zde: https://martinamangova.cz/doporucuji/
Hromadná rozesílka bývá zpravidla každou středu.

1 490,-
dostupnost: 7 dní

Diosgeninový olej s extraktem z jamu bez puntíku VC pro terapeuty - od 6 ks


1 490,-
dostupnost: 7 dní

Diosgeninový olej s extraktem z jamu s červeným puntíkem VC pro terapeuty - od 6 ks


1 200,-
dostupnost: 14 dní

Ionizované kuličky JÁTRA / ŽLUČNÍK 1000 ks

Podporují fungování jater a žlučníku, zejména po užívání chemických hormonů či silných léků. Díky tomu se zpravidla krásně obnoví cyklus a plodnost. Pokud jste užívali hormonální antikoncepci nebo jste po IVF, rozhodně doporučuji.

1 200,-
dostupnost: 14 dní

Ionizované kuličky LEDVINY 1000 ks

Podporují fungování ledvin, zejména po užívání chemických hormonů či silných léků. Díky tomu se zpravidla krásně obnoví cyklus a plodnost. Pokud jste užívali hormonální antikoncepci nebo jste po IVF, rozhodně doporučuji.

1 590,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s jamem s puntíkem VC pro terapeuty 3 - 5 ks


1 590,-
dostupnost: 14 dní

Diosgeninový olej s jamem bez puntíku VC pro terapeuty 3 - 5 ks


aktualizováno: 01.07.2024 21:52:07