*** AKTUÁLNĚ ***

PO 21.6. v 17:30 h opakovací hodina Hormonální jógy 19:00 h Lunární jóga 
ÚT není
ST není
Přihlašovat se můžete už nyní. Hodina se bude konat od 5 přihlášených.
 
Srdečně Vás ale zvu na On-Line jógu pro všechny. Je to hodina jógy, jak ji znáte z tělocvičny. Nyní aktuálně zaměřená na detoxikaci těla. 
Online jóga se cvičí na webových stránkách, kam ihned po přiřazení platby získáte přístup. Bližší informace, otázky a odpovědi jsou v soukromé FB skupině: "On-Line jóga Martina Mangová" (a "On-Line jóga pro těhotné Martina Mangová"). Požádejte o přijetí do skupiny. Dotazy je možné dávat i anonymně. Přihlášení k měsíčnímu členství zde. Záznam On-Line vysílání zůstává přístupný po dobu celého týdne a dá se podle něj cvičit opakovaně.
 
Prosím o závazné přihlašování na hodiny jógy nejpozději den předem, abychom znali počet účastníků. V den konání zde najdete informaci, zda se hodina uskuteční. Děkuji za pochopení.

Prosím o omluvu z účasti, pokud již předem víte, že nemůžete přijít, jinak by Vám permanentka propadla. Přihlášení na hodinu nebo omluva z účasti: luna-yoga@email.cz nebo SMS na tel. 602526957

S sebou si prosím vezměte 
- jako obvykle svoji karimatku, deku na zakrytí, pohodlné oblečení a ponožky. 
- pítí je ideální v termosce - teplou převařenou vodu
- podle uvážení roušku a dezinfekci
Je zajištěno bezinfekční prostředí pomocí éterických olejů. Můžeme i více větrat, Vše záleží na společné domluvě.
 
 

Uzavřené FB skupiny: "On-Line jóga Martina Mangová" a "On-Line jóga pro těhotné Martina Mangová". Požádejte o přijetí do skupiny. Přihlášení na jednu On-Line hodinu zde. Přihlášení k měšíčnímu členství zde. Záznam On-Line vysílání zůstává přístupný po dobu celého týdne a dá se podle něj cvičit opakovaně.

Darujte jógu - ráda Vám vystavím dárkovou poukázku.
 
V případě zájmu o vystavení účtenky / faktury pro zdravotní pojišťovnu nebo pro zaměstnavatele je nyní možné zaplatit přes platební bránu (rychlá online platba nebo kartou nebo ručním převodem z účtu) a fakturu si hned po platbě vytisknout.
 

ROZVRH hodin JÓGY ve Znojmě 12.10.2020

  9:30 16:00 16:30 17:30 18:15 19:00
PO

 

         
ÚT

 

On-Line jóga        
ST   On-Line jóga        
ČT            

Luna Yoga Martina Mangova

 

► Přihlašovat předem se můžete mailem luna-yoga@email.cz nebo na tel. 602526957minimální počet pro konání hodiny je 5 osob. Při malém počtu přihlášených se blok konat nebude. Děkuji za pochopení. Permanentka zároveň rezervuje místo - při velkém zájmu o cvičení budete mít své pohodlné místečko zajištěno. O svátcích a prázdninách hodiny nebudou. O velkých prázdninách bude některé termíny "Jóga v parku".

K Hormonální józe pro pokročilé v pondělí se mohou přidat začátečnice pouze po absolvování Intenzivního kurzu, víkendového semináře nebo alespoň 3 individuálních hodin. Cvičíme celou sestavu a navíc se věnujeme protistresovým cvikům a novým cvikům HJ.

O svátcích a prázdninách se necvičí.

 

Ceny od 1.9.2019:

1 hodina (75 minut = ca. 60 - 65 čistého času cvičení) ve skupině 150,- Kč

Cena za 7-blok 800,- Kč (- % sleva)

Cena za 14-blok 1500,- Kč (- % sleva) (ZP přispívají na cvičení, pak je více než 50 % sleva) 

1 hodina individuální včetně sestavení osobního cvičebního plánu dle horoskopu 1500,- Kč / 60 minut

1 hodina individuální nebo klasická 1200,- Kč / 60 minut

1 hodina individuální pro dva 1500,- Kč / 60 minut

1 hodina individuální konzultace SKYPE 1000,- Kč / 60 minut,  30 minut 700,- Kč 

Tématem individuální hodiny může být například odstranění bolestí páteře, úprava hormonálních hladin a s tím souvisejících potíží, postup na vyčištění dělohy, naučení sestavy Hormonální jógy jak pro ženy, tak pro muže a pro diabetiky apod., vždy podle vašich aktuálních potřeb.

Úkolem klasické hodiny LJ je načasování ovulace nebo vyvolání menstruace, přesný postup tak, jak jej vytvořila zakladatelka LJ Adelheid Ohligová. Průběh hodiny: 20 minut cviky na zlepšení vnímání těla a na prokrvení břicha, 20 minut tanců LJ a na závěr 20 minut relaxace. 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

aktualizováno: 12.07.2021 19:46:59